Uzman bir kişisel antrenörden size özel bir eğitim planı ile tahminlere ve hayal kırıklığına son verin.

Nasıl çalışır?

İlk Katılım

Kaydolduktan sonra, hedeflerinizi, koşullarınızı ve tercihlerinizi anlamama yardımcı olacak kapsamlı bir anket alacaksınız.

Eğitim programı

Bana verdiğiniz bilgilerle size özel antrenman programınızı oluşturacağım.

Yemek planı

Tam tarifler ve haftalık alışveriş listesi ile hedeflerinize yönelik tam kalori ve makro besin alımına göre hesaplanan size özel yemek planınız.

7/24 Destek

Programınız, programınızı ve beklenen sonuçlarınızı tartışmak için bir işe alım çağrısı içerir. Ayrıca aylık inceleme çağrısı, haftalık check-in ve sınırsız anlık mesajlaşma desteği.

Zindeliğin Ötesinde

Genel olarak daha sağlıklı bir yaşam tarzı oluşturmanın bir parçası olarak su alımı, aralıklı oruç tutma ve meditasyon seansları gibi özel alışkanlıklar da ayarlayabilir ve izleyebilirim.

Egzersiz Programı

Gerçekten Özel Bir Yaklaşım

Programınız, fitness başarısı için kişisel planınız olarak sıfırdan oluşturulacaktır. Bu, genel programları ve sonuç vermeyen diyetleri takip ederek daha fazla zaman, para ve çaba harcanmaması anlamına gelir.

Birden Fazla Fitness Hedefine Ulaşın

Ben vücut yeniden düzenleme konusunda uzmanım, yani size aynı anda nasıl yağ kaybedip kas kazanacağınızı göstereceğim, ancak bu tamamen estetikle ilgili değil, aynı zamanda kondisyonunuzu optimize edip hareketliliğinizi geliştireceğiz.

Devam Eden Eğitim

Eğitim programınızın her yönü, programınızı ve görmeyi beklediğim sonuçların yanı sıra benzersiz planınızın arkasındaki metodolojiyi açıklamak için bir işe alım çağrısı ile başlayarak tam olarak açıklanacaktır.

Yemek Planı

Bireysel Kalori Alımı + Makro Bölünmüş

Her günün kalori alımı ve makro besin dağılımı, benzersiz vücut tipinizi ve her gün yapacağınız antrenmanı yansıtacaktır.

Beslenme Analizi

Kurum içi beslenme uzmanlarımız, besin açısından zengin, lezzetli bir yemek planı oluşturacaktır. Tek başına yemek planına uymak, yağ kaybetmenize ve kendinizi harika hissetmenize izin verir.

Takip Etmek Kolay

Yemek planlarınız, yemek planlayıcınızı takip etmeyi kolaylaştırmak ve öğün atlamalarını önlemek için pişirme talimatları ve haftalık alışveriş listeleri ile birlikte gelir.